VESELO NA POČITNICE

24. junij 2021 smo vsi, učenci in zaposleni OŠ Beltinci, vznemirjeno pričakovali. Z zaključno prireditvijo smo se poslovili od šolskega leta, ki je zaradi epidemije bilo ponovno drugačno, saj je kar nekaj časa pouk potekal na daljavo. Veseli smo, da smo konec pouka v šolskem letu 2020-21 lahko dočakali skupaj, v šoli, s svojimi učiteljicami in učitelji ter s prijatelji.

Učenci šole so se predstavili s pesmijo, plesom, z igranjem, deklamacijami in recitalom. Predstavili smo tudi najvidnejše dosežke s tekmovanj. Spomnili smo se tudi dneva državnosti, ki ga praznujemo 25. junija, ko naša država praznuje tudi 30 let samostojnosti.

Zaključna prireditev je bila sproščena in prijetna.

Želimo si, da se 1. septembra 2021 v šolo vrnemo vsi zdravi in pripravljeni na novo znanje ter nove dogodivščine.