Slovo od šolskega leta

Učenci in učitelji OŠ Beltinci smo se z zaključno prireditvijo poslovili od šolskega leta 2012-13. Na začetku smo se spomnili na 25. junij 1991, ko je Slovenija postala samostojna država. S slovensko himno in deklamacijami pa smo opomnili na ljubezen do domovine in na to, da živimo v varni, svobodni in lepi deželi.

Učenci od 1. do 8. razreda in učenci podružnične šole Melinci so se nato predstavili s pesmijo, plesom in igranjem na instrumente. Čestitali smo tudi učencem razredne in predmetne stopnje, ki so dosegli odlične rezultate na različnih tekmovanjih. Ob koncu nam je ravnateljica šole Mateja Horvat zaželela vesele počitnice.

Nestrpno smo pričakovali zadnji šolski dan in danes smo vsi skupaj šoli pomahali v slovo, počitnicam pa v pozdrav.