Nemški veleposlanik na obisku

V torek, 11. junija 2013, je bil za naše učence in našo šolo prav poseben dan. Obiskal nas je namreč nemški veleposlanik v Sloveniji, njegova ekscelenca gospod Werner Burkart. Veseli pa smo bili tudi obiska gospe Katje Bradač iz Goethe Instituta v Ljubljani, gospe Suzane Ramšak iz Zavoda za šolstvo in gospoda Mateja Gombošija, župana občine Beltinci. Naprej je veleposlanik odprl kotiček  s knjigami v nemškem jeziku v šolski knjižnici, potem pa podelil še certifikate FIT-izpitov.
FIT-izpiti so mednarodno veljavni izpiti iz znanja nemščine za otroke, ki jih že peto leto na naši šoli uspešno izvaja Goethe Institut.  V tem šolskem letu je k FIT-izpitom iz znanja nemščine pristopilo skupaj 49 učencev naše šole in jih tudi uspešno opravilo.

 

 

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja