Pouk na daljavo tudi po praznikih

Vlada Republike Slovenije je v sredo, 30. 12. 2020, zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. V skladu z okrožnico MIZŠ bodo šole  izvajale izobraževanje na daljavo tudi v tednu od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021.

V šolski knjižnici si lahko tudi od danes naprej izposodite knjige s predhodno najavo, in sicer tako, da mi svoje bralne želje sporočite po elektronski pošti: cvetka.rengeo@osbeltinci.si ali na tel. številko: 541 31 10. Z veseljem vam bom pomagala pri izbiri. Najavo knjig bom po telefonu sprejemala vsak ponedeljek ali sredo od 8.00 do 10.00.

Knjige boste prišli prišel iskat h GLAVNEMU VHODU V ŠOLO vsak ponedeljek in vsako sredo v času od 10.30 do 11.30 v skladu z vsemi higienskimi priporočili (zaščitne maske, medsebojna razdalja) .