Mnenja o šolski knjižnici in branju

Z učenci 7.b smo se pogovarjali o naši šolski knjižnici in  o pomenu branju. Preberite, kaj so povedali:

Ana: Knjige imam rada. Ponavadi berem romane (Ko zorijo jagode, V sedemnajstem …). Berem, ko pridem iz šole. Takrat se sprostim in v branju uživam.

Eva: Ne berem veliko, ampak ko berem, berem zvečer. Na leto preberem 2 ali 3 romane. Moja najljubša knjiga je Beležnica Nicholasa Sparksa. Branje mi je všeč, saj me ponese v nek drug svet.

Klara: V zadnjih časih berem knjige veliko in rada. Knjižničarka v naši mali knjižnici mi je všeč, ker je prijazna in nam vedno pomaga. Rada berem knjige po resničnih dogodkih, ljubezenske in skrivnostne knjige.

Jan: Knjige berem zelo malo, ker nimam dosti časa. Knjižnica je zelo majhna, lahko bi imeli več knjig. Moja naljubša knjiga je npr. strašna.