April – mesec knjige

Posted by on 6. aprila 2018

Mednarodna zveza za mladinsko književnost (IBBY) je 2. april, rojstni dan danskega pravljičarja Hansa C. Andersena, proglasila za mednarodni dan knjig za otroke, da bi na praznični način opozorila, kako zelo pomembno je branje za otrokov razvoj,

Letos je poslanico in plakat pripravila Latvijska sekcija IBBY.

Ogledate si ju lahko na povezavi:

Tudi na naši šoli se bomo pridružili promoviranju knjige, branja in bralne kulture, in sicer od 3. do 26. 4. 2018.

Naj bo naša knjižnica vedno prostor srečevanja, znanja in kulture, zato prijazno vabljeni! Veselim se vašega obiska!