Učbeniški sklad

Po Katalogu potrjenih učbenikov za šolsko leto 2013/2014 (izdal Zavod RS za šolstvo) so jih izbrali učitelji OŠ Beltinci in jih bodo uporabljali učenci OŠ Beltinci pri pouku v šolskem letu 2011/2012. Učenci si učbenike lahko izposodijo v učbeniškem skladu, delovne zvezke in ostale pripomočke pa kupijo v knjigarni. Starši vsako leto naročijo učbenike v šolskem učbeniškem skladu v mesecu juniju. Ob pričetku šolskega leta učenec prejme naročeni učbeniški komplet v šoli, ob koncu šolskega leta pa ga zopet vrne. Izposoja učbenikov je za učencebrezplačna.

Seznam izbranih učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2013/14 na OŠ Beltinci.