Šolska knjižnica v času zaprtja šole

Spoštovani obiskovalci in bralci bloga.

Prijazno pozdravljeni! Za vse nas so ti dnevi tako drugačni. Že drugi teden. Morali in želeli bi biti nekje drugje, srečati bi se morali na hodnikih, v jedilnici, v šolski knjižnici naše šole. A soočamo se s situacijo, na katero nismo nikoli pomislili niti v najhujših sanjah.

Rada bi vam sporočila, glede na to, da se danes začne izobraževanje na daljavo, da bom na blogu šolske knjižnice vsak dan objavila uporabne stvari  s področja knjižnic, knjig, branja, strokovnih revij, revij za otroke, učbenikov, izobraževalnih oddaj …

Upam, da boste našli kaj uporabnega zase in za svoje delo. Tako vam bo tudi šolska knjižnica ostala blizu. In jaz, seveda. 🙂

Pišete mi lahko tudi na e-naslov: cvetka.rengeo@osbeltinci.si

Ostanite zdravi, ostanite doma.

V upanju, da bo nevidni sovražnik kmalu premagan in da se bomo kmalu videli in se smeli objeti, vas prijazno pozdravljam.

Cvetka Rengeo, šolska knjižnižničarka